Kaş ekimi öncesi sonrası resimleri

Kaş ekimi öncesi ve sonrası resimlerin koyulması Türkiye de yasaklanmıştır. Diğer ülkelerde bu serbest iken bizim ülkemizde bu duruma bir yasak getirilmiş. Bu yasak bazı durumlarda olumlu bazı durumlarda da olumsuz etki göstermiştir.

Kaş ekimi resimlerinin yada diğer estetik resimlerin öncesi ve sonrasının web sitelere koyulamaması hastalar açısından olumsuz bir durum yaratmaktadır. Şöyle ki hasta öncesi ve sonrası resimleri görerek seçeceği doktora karar verememekte fakat olumlu yanı ise işi ticari boyuta taşımamaktadır. Resim yayınlamak bence yapılan işi çok ticari bir görüntüye sokuyor ve aynı zamanda resimleri düzelten o kadar çok program var ki resim üzerinde istediğiniz gibi oynarak görüntüyü farklı bir şekle sokabiliyorsunuz bu durumda karşıdaki kişinin yanılmasına neden olabiliyor.

Kaş ekimi olan hastalar resimlerinin yayınlanmasını istemiyor

Kaş ekimi olan hastalar zaten fotoğraflarının bir örnek olarak yayınlanmasını istemiyorlar. Yanlızca ofis ortamında kaş ekimi yaptırmak isteyen diğer hastalara gösterilmesini istiyorlar. Durum bu şekilde olunca da hasta resimleri (fotoğrafları) yayınlamak doğru olmuyor.

Hastaya ameliyatı anlatmanın en iyi yolu fotoğrafları göstermek

Bazen hastaya saatlerce yapılacak işlemi anlatmaktansa tek bir fotoğraf göstermek daha etkili olabiliyor. Hastanın hangi işlemlerin yapılacağını bilmesi, hangi aşamalardan geçeceğini kavraması, öncesi ve sonrasının nasıl olabileceği hakkında fikir edinmesi ameliyat sonuçlarını pozitif yönde etkilemektedir. Bu aynı zamanda ameliyatı gerçekleştirecek doktorunuz içinde son derece önemli sizin bu ameliyattan ne kadar memnun olup olmayacağınızı da doktorunuz bir nevi görebilmiş oluyor.

Ben öncesi ve sonrası resimleri görmek istiyorum

Eğer ben öncesi ve sonrası resimleri görmeden işlem yaptırmam diyorsanız yabancı estetik doktorların sitelerine bakabilirsiniz. Bu konuda oldukça detaylı fotoğraflar ve videolar bu sitelerde mevcut. Muhtemelen öncesi ve sonrası fotoğrafların yasaklandığı tek ülke bizimkidir. Fakat zaten seçmiş olduğunuz işlemi gerçekleştirecek olan doktorunuz size bolca öncesi ve sonrası fotoğrafları gösterecektir.

İşlem sonrasında nasıl görüneceğimi çok merak ediyorum

Hemen hemen tüm hastalar bu cümleyi söylemekte ve yinelemektedirler. Yapılan ön görüşmede hastaların %99 nasıl bir ameliyat sonucu olacağını akıllarında canlandırabilmektedir. Doktorunuz size göstereceği fotoğraflar, neler yaşayacağınız ve hangi aşamalardan geçeceğinizi anlattığında sonucunuda tahmin edebiliyor olacaksınız.

Yeni trend kaş ekimi

Gelişen teknoloji sayesinde olduka doğal sonuçların elde edildiği kaş ekimi uygulamalarında ülkemizde oldukça iyi sonuçlar alınabilmektedir. Hasta memnuniyetinin üst düzeyde olduğu bir işlem konumuna gelen kaş ekimi uygulmaları FUE tekniği ile olduka doğal sonuçlar ortaya koymaktadır.

Durum bu şekilde olunca kalıcı kaş dövmelerinden uzaklaşan bayanlarımız daha doğal bir uygulama olan kaş ekimi işlemlerine yönelmiştir. Aynı zamanda kaş ekimi uygulamalarında ekilen kaşlar saçlı bölgeden alındıklarından dolayı bir daha dökülme söz konusu olmuyor.

Kaş ekimi sonrasında aynı gün işinize geri dönebilirsiniz

Lokal anestezi altında uygulanan kaş ekimi uygulamaları son derece konforlu şartlar altında tam teşekküllü hastanelerde gerçekleştirilmektedir. Kaş ekimi sonrasında ağrı, sızı ve rahatsızlıklar hemen hemen hiç yaşanmaz aynı gün evinize yada işinize geri dönebilirsiniz. Uygun teknik ile gerçekleştirilen kaş ekimi uygulmalarında memnuniyet oldukça yüksektir ve popülerliği giderek artan bir uygulamadır.

8 Responses to “Kaş ekimi öncesi sonrası resimleri”

 1. gizem :

  Kaşlarım var ve hatta gür ama şekli bozuk . Fiyatlarınız ne kadar

 2. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fiyat bilgisi için gelip görüşmeniz gerekmektedir.

 3. Zülâl :

  bu kaş için gereklı köklerin saçtan alınması şart mi hocam?benim saçlarm zaten az ve bi rahatsızlığımdan ötürüçok döküldü.ensedeki köklerdende alınırsa iyice azıcık kalır saçım mesela 300 kök bile alinsa bu 300 saç teli demek değil mi?saçlarda azalma yapmiyor mu?

 4. Op. Dr. Alper Tuncel :

  başka seçenek yok Zülal hanım

 5. Tuba oran :

  Kaş ekimi fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?teşekkürler

 6. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fiyat bilgisi için (Whatsapp) 5323038255 i arayınız.

 7. Elif :

  Ben İstanbul’da oturmuyorum. İnternette kaş ekimi sonuçları yayınlayan doktorlar en iyi sonuçları yayınlıyor. Siz muayene sırasında gösteriyorsunuz. Ben ise kesin emin olduktan sonra izin alıp ,İstanbul’a gidip , konaklamak için ayarlama yapıp, kaş ektirip gelmek istiyorum. Siz sonuç göstermezseniz ben Nasıl emin olup işleme gireceğim. Bilmediğim göremediğim bir sonuç nihayetinde. Çıkıp gelmezsem kaşsız bekliycem, emin olduğum ya da gerçek tavsiye veren birini görene kadar , çıkıp gelirsem de mecbur yaptırıcam ya da hayal kırıklığı da olabilir . İnsanların gözlerini göstermeden sadece kaş olan,5-6 resim paylaşmanızdan sorun çıkacağını sanmıyorum

 8. yusuf :

  Hocam benim bir kaşım diğer kaşima göre şekilsiz ve diğer kaşıma göre az da olsa bir açıklık var bu duzeltile bilir mi

Yorum yapın